Aktualności

Pierwsza strefa relaksu dla studentów Politechniki Białostockiej

04.10.2019


Spółka AC stworzyła Strefę Relaksu STAG dla studentów wydziału elektrycznego Politechniki Białostockiej.  Jest to pierwsza taka strefa w przestrzeni akademickiej w Białymstoku.

Strefa relaksu zlokalizowano w holu pierwszego piętra w budynku głównego Wydziału. Została ufundowana przez Partnera kształcenia praktycznego AC Spółkę Akcyjną na rzecz społeczności akademickiej Wydziału Elektrycznego.

To miejsce odpoczynku, nauki, spotkań i rozmów. W strefie zadbano o punkt ładowania, który umożliwia podłączenie laptopów, czy smartfonów. Powstały stanowiska wymiany inspiracji w postaci wygodnych ław i stolików, doskonałe do kooperacji studentów oraz  do pracy nad projektami. Ponadto integralną częścią strefy są specjalnie wydzielone miejsca relaksu wyposażone w pufy i worki sako rozlokowane wśród zieleni traw.

Oficjalne otwarcie miało miejsce w dniu 2 października 2019 r. Wstęgę przecięły władze uczelni wraz z reprezentacją dyrekcji Centrum Badawczo Rozwojowego AC. Uroczystość uświetnili również Rada Programowa Wydziału, samorząd studencki oraz sami studenci.

Miejsce  - Wydział Elektryczny wybrany został nie bez przyczyny.

– Chcemy aby studenci, szczególnie tego wydziału, kojarzyli firmę z liderem rozwiązań z obszaru nowoczesnych technologii oraz elektroniki przemysłowej – mówi Marzena Zaremba, Specjalista  ds. HR AC S.A. - Dążymy, aby być celem na liście ich kariery zawodowej.  Organizujemy staże z myślą o dalszym zatrudnieniu. Organizujemy również praktyki zawodowe, za które – jeśli trwają dłuższy okres, np. 3 miesiące – także oferujemy wynagrodzenie. Wszystkie informacje i dane kontaktowe można znaleźć na naszej stronie pod adresem: /pl-kariera-praca-w-ac

« wróć