Aktualności

Prezes AC wyróżniony w prestiżowym konkursie

29.10.2020


Podczas uroczystej gali w Warszawie rozstrzygnięto konkurs  „Polski Przedsiębiorca Gazety Polskiej Codziennie”. Prezes Zarządu AC S.A. , Anatol Timoszuk otrzymał specjalne wyróżnienie.

Polscy przedsiębiorcy rywalizowali w pięciu kategoriach: Eksporter, Innowator, Lider Przemysłu, Reprezentant Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Filantrop. Laury trafiły do  przedsiębiorców najbardziej prężnych, skutecznie promujący polskie produkty na świecie oraz propagujących ideę patriotyzmu gospodarczego.

Specjalne wyróżnienie dziennika „Gazeta Polska Codziennie” zdobył Prezes Zarządu AC.SA Anatol Timoszuk.
- Jestem zaszczycony  wyróżnieniem przyznanym przez Szanowną Kapitułę Konkursu – stwierdził Anatol Timoszuk - Obecnie, w czasach niepewności związanych z pandemią koronawirusa, patriotyzm gospodarczy nabrał szczególnego znaczenia. To ważne, byśmy jako państwo i jako społeczeństwo okazywali sobie solidarność, także w wymiarze gospodarczym. Zachęcam do wspierania polskiej gospodarki i wyboru rodzimych produktów, które stanowią o sile naszego kraju.
Możemy być dumni z wysokiej jakości i zaawansowania myśli technicznej rozwiązań polskich producentów.

Konkurs „Polski Przedsiębiorca Gazety Polskiej Codziennie” odbył się już po raz piąty. Organizatorom zależy na docenieniu rodzimych firm, które osiągają sukces mimo nie zawsze sprzyjających warunków. 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.