REGIONALNY DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

(miejsce pracy: region dolnośląski)

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Wymiar pracy

Warunki pracy

Jak pracujemy

08:00 - 16:00

Godziny pracy

Tak

Praca zdalna

Ludzie

10 osób

Wielkość zespołu

800 osób

Wielkość firmy

Jak będziesz pracować

Obowiązki

  • Praca polega na wsparciu i doradztwie technicznym dla klientów w branży autogaz, reprezentowaniu firmy pod względem technicznym, a także przeprowadzaniu szkoleń
  • Testy i walidacja nowych produktów
  • Prace koncepcyjne nad nowymi produktami (zebranie wymagań technicznych od klienta, tworzenie wymagań na podstawie badań rynku),
  • Aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży produktów we współpracy z pracownikami działu handlowego oraz firm współpracujących
  • Monitorowanie rynku, identyfikowanie potrzeb rynkowych i pozyskiwanie nowych klientów
  • Udział w targach branżowych
Wymagania

  • Wykształcenia technicznego,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomości zagadnień technicznych z branży motoryzacyjnej (mile widziane doświadczenie w branży Autogaz)
  • Znajomości budowy pojazdów samochodowych i silników spalinowych,
  • Zainteresowanie motoryzacją
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz mobilność
  • Dobra obsługa komputera
  • Znajomość technik sprzedażowych oraz umiejętności negocjacyjnych
Oferujemy

 umowa o pracę
 karta sportowa
 prywatna opieka medyczna
 bony świąteczne
 dofinansowanie do wczasów
 szkolenia
 imprezy firmowe
 samochód i telefon służbowy
 elastyczny czas pracy

logo karta różnorodnościlogo przyjazna rekrutacja