Regionalni Doradcy/ Pomoc Techniczna

podzaił rejonowy doadców technicznych stag

Wsparcie techniczne AC S.A.


 +85 743 81 54

 

Manager ds. Rozwoju Rynku


Paweł Ścibisz
 +48 669 999 492
 pawel.scibisz@ac.com.pl

 

Regionalni Doradcy Techniczno-Handlowi


Józef Frączek
 +48885850158
 jozef.fraczek@ac.com.pl

Tomasz Uberna
 +48 669 999 384
 
tomasz.uberna@ac.com.pl

Roman Siudziak
 +48 669 991 433
 
roman.siudziak@ac.com.pl

Artur Jóśko
 +48 669 997 290
 
artur.josko@ac.com.pl

Dariusz Korusiewicz
 +48 669 999 385
 
dariusz.korusiewicz@ac.com.pl

Tomasz Czonstke
 +48 669 999 354
 
tomasz.czonstke@ac.com.pl

Jakub Geborys
 +48 669 999 358
 
jakub.geborys@ac.com.pl

Kamil Sobczyński
 +48 669 999 956
 
kamil.sobczynski@ac.com.pl

Arkadiusz Abramik
 +48 504 717 014
 
arkadiusz.abramik@ac.com.pl

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.