Usługi B2B

 

Zaplecze techniczne i park maszynowy AC S.A. zostały tak zaprojektowane, aby przewidywać zwiększone zapotrzebowanie i zapewnić realizację potrzeb produkcyjnych Spółki. Realizujemy również zlecenia zewnętrzne, udostępniając nasze zasoby. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą outsourcingu:

30 lat doświadczenia pozwoliło Spółce AC na wypracowanie właściwych technik produkcyjnych, a także na dokonanie solidnych inwestycji w tym zakresie. Dysponujemy dziś parkiem maszynowym na najwyższym poziomie technologicznym, który możemy również udostępnić na potrzeby klientów zewnętrznych.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki, wyodrębniony został Dział Projektów Rozwojowych, który w kompleksowy i profesjonalny sposób sprawuje opiekę nad zainteresowanymi kontrahentami. Tworzymy indywidualną ofertę na  potrzeby każdego z klientów i projektujemy proces produkcyjny zgodnie z wymaganiami zamówienia.

Nie musisz inwestować w maszyny i personel. Wystarczy, że zwrócisz się do nas, a pracownicy AC S.A. będą do Twojej dyspozycji. Za nami stoi jakość, renoma, solidność i lata doświadczenia w produkcji.

Kontakt:
Wojciech Piekarski - Dyrektor Projektów Rozwojowych
 +48 669 999 578
  +48 85 743 81 63
 wojciech.piekarski@ac.com.pl