Aktualności

AC wśród 50 najlepszych pracodawców w Polsce

23.05.2023


Tygodnik Wprost opublikował ranking 50 najlepszych pracodawców w naszym kraju.  Jak piszą autorzy zestawienia: „w tych firmach Polakom pracuje się najlepiej". Nasza spółka znalazła się wśród wyróżnionych firm, z których duża część to podmioty z kapitałem zagranicznym lub części międzynarodowych koncernów.

Ranking został przygotowany w oparciu o czytelne i obiektywne kryteria.

- Naszym badaniem objęliśmy ponad pół tysiąca największych firm działających w kraju. Pytaliśmy ich o to, czy przeprowadzili u siebie zwolnienia grupowe lub czy je planują. Ilu z pracowników zatrudniają na etacie, a ilu na umowach śmieciowych. Ile osób w zeszłym roku zwolnili, a ilu dali nową umowę. Ile w ogóle zatrudniają ludzi i ilu z nich dostało podwyżkę – czytamy w komentarzu redakcji Wprost do tegorocznego rankingu.

Na pozycję w zestawieniu miała wpływ także pomoc, jakiej badana firma udzieliła ukraińskim sąsiadom. AC SA ostatecznie zajęła 44. miejsce.

- Tygodnik Wprost przygotował ranking na podstawie jasnych, jednoznacznych wskaźników. Z tego powodu to wyróżnienie przyjmuję ze szczególną satysfakcją. Co ciekawe, tylko dwie firmy z naszego województwa znalazły się w wyróżnionym gronie – zwraca uwagę Anatol Timoszuk, prezes AC SA.

Ranking został opublikowany 21.05.2023. Dostępny jest  TUTAJ.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.