Aktualności

Udany weekend zawodników STAG Rally Team

14.06.2021


Miniony weekend (12 – 13 czerwca) czterem załogom STAG Rally Team upłynął pod znakiem motosportu. Zawodnicy potwierdzili doskonałe przygotowanie do sezonu zajmując wysokie lokaty w zawodach driftowych, rajdowych i na ¼ mili w Białymstoku, Kielcach i Olsztynie.

W Białymstoku fanów rajdów zgromadził 40. Rajd Podlaski. Na liście startowej znalazło się 80 załóg, w tym dwóch reprezentantów STAG Rally Team. Najlepiej poradziła sobie ekipa w składzie Łukasz Sobocin i Kornel Pietruczuk. Zajęli oni 3. miejsce w swojej klasie i 10. lokatę w klasyfikacji generalnej. Niestety, wyścigu nie ukończyli Marcin Dziewiątkowski i Tomasz Kraczko. Z rywalizacji wykluczyła ich awaria samochodu. 

Z kolei Daniel Duda wziął udział w drugiej rundzie DMP Driftingowych Mistrzostw Polski w Kielcach i znalazł się w TOP 8 tych zawodów.

Udany weekend zaliczył również Andrzej Ossowski, który brał udział w Zlocie Fast VAG 1/4 mili w Olsztynie. Nasz zawodnik był bezkonkurencyjny i zajął 1. miejsce w klasie A.

Wszystkim reprezentantom STAG Rally Team gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.