Aktualności

Dołącz do Programu Lojalnościowego STAG

11.10.2023


Jeżeli na co dzień kupujesz i montujesz objęte Programem produkty STAG, Program Lojalnościowy to coś właśnie dla Ciebie. Zbierasz punkty za montaż produktów marki STAG i wymieniasz je na atrakcyjne nagrody. To naprawdę proste i zupełnie za darmo! 

Jak wziąć udział? 

Program Lojalnościowy STAG przygotowaliśmy dla firm montujących instalacje autogaz na terenie Polski. Jeśli jesteś właścicielem warsztatu montującego instalacje LPG i używasz produktów STAG w codziennej pracy, to Program Lojalnościowy jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że montujesz nasze produkty objęte Programem. Ważne jest, aby warsztat był wpisany na listę warsztatów uprawnionych do homologacji AC SA pod numerem PL*0058*00/G

Sprawdź, co możesz zyskać 

Udział w Programie Lojalnościowym STAG jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy, że zarejestrujesz się w Programie a nasz system automatycznie doda punkty do Twojego indywidualnego konta.  

WAŻNE! Do rejestracji w Programie użyj tego samego adresu e-mail, którego używasz korzystając z systemu do e-homologacji

Za montaż produktów objętych Programem zbierasz punkty, które potem wymienisz na atrakcyjne nagrody. W Programie organizowane będą Extra Promocje, w których możesz zdobyć dodatkowe punkty. 

Jeśli prowadzisz warsztat montujący instalacje LPG, to teraz jest idealny moment, aby dołączyć do Programu Lojalnościowego STAG. Zwiększaj swoje korzyści i zdobywaj nagrody w prosty i dostępny sposób. 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.