Hamownia silnikowa

Hamownia silnikowa AC S.A.

Hamownia silnikowa AC S.A. wyposażona jest w hamulec wodny umożliwiający pomiar mocy do 1500 KM oraz kolumną chłodniczą, czujnikiem pomiaru temperatury oleju, czujnikiem pomiaru ciśnienia atmosferycznego i żurawiem do wyciągania silnika. Pozwala badać parametry silnika po jego wymontowaniu z pojazdu i umieszczeniu wraz z osprzętem na stanowisku badawczym, które umożliwia dowolne obciążenie silnika i bardzo precyzyjny pomiar obrotów i momentu. Jest to jedyne urządzenie mierzące wprost parametry silnika, w tym także jego rzeczywisty moment obrotowy w funkcji obrotów.

Hamownia silnikowa

Centrum Badawczo – Rozwojowe wraz wyposażeniem jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013.

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.