Aktualności

NOWOŚĆ w naszej ofercie - Filtr fazy lotnej GF01 z WKŁADEM Z WŁÓKNA SZKLANEGO 

26.09.2022


Zanieczyszczenia zawarte w LPG mogą w krótkim czasie uszkodzić wtryskiwacze w instalacji gazowej. Wystarczy jednak mała zmiana, by uniknąć awarii i kosztownych napraw. Zastosuj filtr z włókna szklanego w Twojej instalacji STAG, a zyskasz lepszą ochronę wtryskiwaczy i dłuższą, 3 - letnią gwarancję na ten element instalacji gazowej. To najdłuższa gwarancja na wtryskiwacze na rynku!  

Filtr z wkładem z włókna szklanego nawet 100 – krotnie lepiej chroni wtryski gazu przed osadzaniem się substancji oleistych i cząstek stałych, którymi zanieczyszczony jest gaz LPG. Jako producent instalacji autogaz STAG nie mamy wpływu na jakość autogazu. Dbamy jednak o to, by nasze instalacje działały bezawaryjnie, bez względu na zanieczyszczenia.  

Rekomendujemy filtr STAG GF01 z wkładem z włókna szklanego. Zastąpienie tradycyjnego filtra przepływowego flirtem odstojnikowym STAG GF01 z wkładem z włókna szklanego chroni Twoje auto przed awarią i kosztowną naprawą. Dzięki temu możesz cieszyć się bezawaryjną jazdą. Dodatkowo zyskujesz dłuższą, 3 - letnią gwarancję na wtryskiwacze STAG.  

Poproś swojego montażystę o zastosowanie w Twojej instalacji STAG filtrów fazy lotnej GF01 z wkładem z włókna szklanego. Pamiętaj o przeglądach okresowych oraz regularnej wymianie filtrów fazy ciekłej i lotnej co 10 000 km/1 rok. 

 

Filtr GF01 z wkładem z włókna szklanego to:  

10-krotnie lepsza filtracja w porównaniu do wkładu poliestrowego  

100 – krotnie lepsza filtracja w porównaniu do wkładu papierowego 

 

 

 

                      wkład z włókna szklanego                wkład poliestrowy                 wkład papierowy 

 

 

 

 

 

 3 lata gwarancji na wtryskiwacze