Nowe auto - STAG gwarancja

Plakat informacyjny o rozszerzonej gwarancji STAG

Nowy samochód plus instalacja LPG równa się pewna gwarancja. Producent systemów autogaz STAG przygotował ofertę, z której skorzystają właściciele aut o wadze do 3,5t, kupionych w UE, zarejestrowanych w Polsce i pozostających na gwarancji producenta. Rozszerzona Gwarancja STAG przewiduje oprócz napraw, także przeniesienie polisy na nowego właściciela w przypadku sprzedaży auta. Kierowca może wybrać okres ochronny jaki go interesuje od 12 do 36 miesięcy. O szczegóły należy pytać w sieci Autoryzowanych Serwisów STAG

Sieć serwisów będąca pod ciągłą kontrolą producenta instalacji autogaz STAG. Warsztaty objęte są programem ogólnopolskiej gwarancji gwarantującej bezpłatną naprawę gwarancyjną na terenie Polski, posiadają również homologację STAG.

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.