Wiązki kablowe

AC S.A. to podmiot znany z produkcji i dystrybucji instalacji LPG. Jednakże znaczącym obszarem działalności firmy jest dostarczanie najwyższej jakości wiązek wykorzystywanych nie tylko w motoryzacji, ale też w innych gałęziach przemysłu związanego z elektroniką, automatyką, czy robotyką. Doświadczona kadra i nowoczesne stanowiska pracy gwarantują precyzję wykonania i niezawodność, potwierdzona każdorazowym testem. Produkujemy wiązki na potrzeby własnych instalacji, jak również na potrzeby zleceń zewnętrznych. Skala naszej produkcji to 40 tysięcy wiązek złożonych miesięcznie, z których każda składa się średnio z 55 przewodów. Można śmiało powiedzieć, że o wiązkach wiemy wszystko.

Hala produkcyjna wiązek elektrycznych w firmie AC S.A.

AC S.A. specjalizuje się w obróbce przewodów o przekroju poprzecznym od 0,22 mm2 do 50 ,0 mm2 i długości od 60 mm do 10 000 mm. Maksymalna długość obrabianych przewodów może być zwiększona do 14 000 mm. poprzez dodanie do maszyny  kolejnych transporterów. Spektrum zastosowań również jest szerokie: robimy wiązki do haków holowniczych, przewodów akumulatorowych, instalacji gazowych, ciągników, wózków widłowych, motocykli, a nawet do pojazdów specjalistycznych, jak ambulansy czy wozy straży pożarnej.

Oferowane przez AC S.A. wiązki są dostosowane pod względem spełnianych parametrów do obowiązujących standardów jakościowych i norm technicznych. Przewody wykonane są wg normy DIN 72551-6, zaginanie końcówek wykonywane jest wg PN-EN 60352-2.

Wiązki elektryczne w firmie AC S.A.

W produkcji wykorzystujemy również komponenty znanych partnerów, jak KET, SUMITOMO, TYCO (AMP), YAZAKI, MOLEX, FCI, BOSH, czy MTA. Każdorazowo są one dobierane indywidualnie do konkretnej serii, na potrzeby danej marki i modelu samochodu – czy też na wyraźne życzenie klienta. Obróbka przewodów odbywa się z użyciem najwyższej klasy automatów firm:  KOMAX oraz  TYCO, sterowanych komputerami klasy PC połączonymi w sieć i zarządzanymi  za pośrednictwem oprogramowania TOPNET . Stosowane automaty pozwalają na wykonywanie zagniatania końcówek na przewodach w różnych konfiguracjach, w tym double crimp jak też z aplikacją uszczelek, przy  100% kontroli poprawności wykonania połączenia. Wszystkie wiązki przewodów są testowane komputerowo.

Wiązki elektryczne w firmie AC S.A.

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.