SXC 1011

SXC 1011 jest prostym w obsłudze urządzeniem warsztatowym do komunikacji z pokładowymi systemami diagnostycznymi zgodnymi ze standardem OBDII/EOBD, który umożliwia odczytanie, zdiagnozowanie oraz wykasowanie kodów błędów zarejestrowanych przez ECU pojazdu, a także podgląd bieżących parametrów pracy.

Urządzenie jest szczególnie bardzo przydatne podczas montażu i regulacji instalacji gazowej. Przed jej zamontowaniem, samochód powinien być dobrze sprawdzony pod kątem poprawności pracy silnika na benzynie. Montażyści często o tym zapominają, co później przy usterkach związanych z zasilaniem benzyną, przekłada się na wadliwe działanie świeżo zamontowanej instalacji w pojeździe. Tester SXC bardzo nam ułatwia sprawę. Stwierdzenie prawidłowej pracy auta na benzynie zajmuje dosłownie chwilę, przez podłączenie się do gniazda diagnostycznego mamy możliwość podglądu korekcji na benzynie oraz odczytanie i zdiagnozowanie zarejestrowanych kodów błędów. Podczas montażu STAG-300 premium niektóre warsztaty mają problem z podłączeniem STAG-OBD Adapter. Trudnością jest zlokalizować odpowiednie piny w gnieździe diagnostycznym pod które należy go podłączyć. SXC lokalizuje oraz w czytelnej graficznej postaci przedstawia miejsce podłączenia adaptera, natomiast kiedy przychodzi ustawienie instalacji gazowej nasz tester diagnostyczny również nie staje się obojętny na te zadanie i umożliwia nam podgląd korekcji w trakcie jazdy na gazie, dzięki temu jesteśmy w stanie na podstawie tych odczytów (porównując je z korekcjami na benzynie) precyzyjniej wyregulować instalacje gazową.

Nasz skaner jest rekomendowany dla firm montujących samochodowe instalacje gazowe oraz zakładów mechaniki i elektromechaniki samochodowej, poszukujących dobrego i niedrogiego urządzenia diagnostycznego.

Skaner zapakowany jest w wygodną torbę. W skład zestawu wchodzi instrukcja w formie papierowej, jak również płyta CD z potrzebnym oprogramowaniem.

 

SXC 1011 małe urządzenie, które ułatwia pracę warsztatu

Funkcje urządzenia:

  • współpraca ze wszystkimi dostępnymi protokołami komunikacyjnymi OBDII/EOBD (KWP2000, ISO (K-line), CAN, VPW, PWM)
  • duży i czytelny wyświetlacz

  • ułatwia montaż STAG-300 premium poprzez graficzne wskazanie miejsca podłączenia STAG-OBD Adapter

  • podgląd dynamicznych wartości parametrów zarejestrowanych przez ECU pojazdu tj.:

- korekcje krótko- i długo- terminowe STFT, LTFT
- obroty silnika RPM
- aktualna prędkość pojazdu Vs
- kąt wyprzedzania zapłonu TAdv
- temperatura powietrza dolotowego InAirTemp
- masa przepływającego powietrza MAF

  • odczytywanie, diagnozowanie oraz usuwanie kodów błędów zarejestrowanych przez ECU pojazdu

  • odczytywanie numeru identyfikacyjnego VIN

  • możliwość darmowej aktualizacji oprogramowania przez Internet oraz dodawanie nowych języków
  • nie wymaga baterii, ponieważ jest zasilany z gniazda diagnostycznego w pojeździe
  • natychmiastowa obsługa plug and play

INPRO 2010 za Skaner SXC 1011

Aplikacje mobilne

Sterowniki LPG/CNG - Q-generacja

Sterowniki LPG/CNG - do silników z bezpośrednim wtryskiem

Sterowniki LPG/CNG - DIESEL

Sterowniki LPG/CNG - linia ekonomiczna

Listwy wtryskowe LPG/CNG

Reduktory LPG

Emulatory wtryskiwaczy benzynowych, wtrysk bezpośredni

Emulatory poziomu paliwa

Emulator ciśnienia paliwa

Przełączniki

Przełączniki B/G

Wskaźniki poziomu LPG

Wariatory LPG/CNG

Czujniki ciśnienia LPG/CNG

Sprzęt warsztatowy

Filtry

TYTANGAS

Zawory

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.