Aktualności

NOWOŚĆ w naszej ofercie - Filtr fazy lotnej GF01 z WKŁADEM Z WŁÓKNA SZKLANEGO

26.09.2022


Zanieczyszczenia zawarte w autogazie to główna przyczyna niesprawności wtryskiwaczy LPG. Zastosowanie technologii filtracyjnej z wykorzystaniem wkładu z włókna szklanego zapobiegnie ich zanieczyszczaniu. Przedłuży także gwarancję na wtryskiwacze produkowane przez AC S.A. z dwóch do trzech lat.   

Zwiększ liczbę zadowolonych klientów swojego warsztatu. Zaproponuj montaż filtra fazy lotnej STAG GF01 z wkładem z włókna szklanego.  

Zanieczyszczenia zawarte w LPG mogą powodować poważne problemy związane z rozruchem oraz optymalnym wykorzystaniem instalacji gazowej. Duża ilość zanieczyszczeń osadza się na filtrach gazu zarówno fazy ciekłej, jak i lotnej.  

Zatkanie wtrysków gazu może skutkować koniecznością dokładnego czyszczenia całego systemu. Jako producent instalacji autogaz STAG nie mamy wpływu na jakość gazu LPG. Dbamy jednak o to, by nasze instalacje działały bezawaryjnie, bez względu na zanieczyszczenia paliwa.  Rekomendujemy montaż filtra odstojnikowego fazy lotnej GF01 z wkładem z włókna szklanego.  

Wkład z włókna szklanego w filtrze STAG GF01 zapewnia 10-krotnie lepszą filtrację w porównaniu do wkładu poliestrowego a 100-krotnie lepszą wobec standardowego wkładu papierowego.  
 Innowacyjna technologia użyta przy wykonaniu wkładów zapewnia niezawodną ochronę i długotrwałą eksploatację wtryskiwaczy gazowych.  

WAŻNE! Zastosowanie wkładu z włókna szklanego wydłuża gwarancję na wtryskiwacze do 3 lat!  

Najważniejsze warunki przedłużenia gwarancji:  
- montaż filtra odstojnikowego STAG GF01 z wkładem z włókna szklanego; 
- regularna wymiana filtrów fazy ciekłej i lotnej (co 10 000 km lub 1 rok) z wykorzystaniem zestawu naprawczego dostępnego w ofercie AC S.A.; 
- realizacja przeglądów okresowych zgodnie z tabelą przeglądów;  

Szczegółowe warunki przedłużenia gwarancji znajdziesz w nowej książce gwarancyjnej. Obejrzyj krótki film i zobacz, jak przedłużyć gwarancję na wtryskiwacz w starych i  nowych książeczkach gwarancyjnych.
 

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.